Spis opowiadań


Tutaj znajdziecie listę, zawierającą wszelkie opowiadania opublikowane na blogu. Każde z nich ma osobny, zapowiadający obrazek, krótki opis oraz spis rozdziałów, które ułatwią Wam znalezienie historii w swoim guście.


Opowiadanie yaoi SasuNaru

"Serce mroku"
W królestwie zwanym Lenoia od lat toczy się wojna między ludźmi i wampirami. Obie rasy każdego roku tracą tysiące swoich pobratymców, a codzienna bitwa zdaje się nie zmierzać do końca. Młody lekarz, Naruto Uzumaki zupełnie odcina się od brutalnej rzeczywistości. Tworzy swoje własne, poukładane realia, w których nieprzerwanie tkwi. Jednak pewnego dnia jego świat wywraca się do góry nogami, gdy bezinteresownie ratuje przed śmiercią Sasuke Uchihę - przedstawiciela wampirów. Zupełnie zmienia on światopogląd Naruto. Ukazuje mu życie swojej rasy od strony, której ludzie nigdy nie poznali, dzięki czemu zawiązuje się między nimi nić zakazanej sympatii. Tymczasem brat Sasuke trafia do niewoli, wojna staje się jeszcze bardziej zaostrzona, a jedynym sposobem na jej zakończenie jest odnalezienie Księgi Prawdy - magicznego przedmiotu, który przepadł wiele lat temu. Czy młodzieńcy podołają postawionym przed sobą zadaniom? Czy odnajdą swoje miejsce w świecie, wypełnionym bólem i śmiercią? Mroczna historia, trzymająca w napięciu oraz ukazująca prawdziwą siłę uczuć.

Spis rozdziałów:

>>>Prolog<<<
>>>Rozdział 1 W którym więzy przeznaczenia zostają utkane...<<<
>>>Rozdział 2 W którym wampir staje się bardziej uczuciowy niż człowiek...<<<
>>>Rozdział 3 W którym słychać trzask łamanych kości...<<<
>>>Rozdział 4 W którym wychodzą na jaw skrywane sekrety...<<<
>>>Rozdział 5 W którym skrzydła kruka przecinają powietrze...<<<
>>>Rozdział 6 W którym odbywa się zebranie Rady Księżyca...<<<
>>>Rozdział 7 W którym powracają zagubione wspomnienia...<<<
>>>Rozdział 8 W którym brak nici porozumienia...<<<
>>>Rozdział 9 W którym zbliża się podjęcie decyzji...<<<
>>>Rozdział 10 W którym następuje złączenie umysłów...<<<
>>>Rozdział 11 W którym połyskuje wampirza gwiazda...<<<
>>>Rozdział 12 W którym pojawiają się niezabliźnione rany...<<<
>>>Rozdział 13 W którym zostaje złożony pocałunek nadziei...<<<
>>>Rozdział 14 W którym Cień dostarcza wiadomość...<<<
>>>Rozdział 15 W którym zostaje powierzone zadanie...<<<
>>>Rozdział 16 W którym płyną łzy Telepaty<<<
>>>Rozdział 17 W którym miłość do człowieka staje się śmiertelnym zagrożeniem...<<<

Opowiadanie yaoi SasuNaru

"Sidła przeszłości"
" - Ludzie powiadają, że tym, co się wydarzyło człowiek nie powinien się zadręczać - lepiej pozostawić przeszłość za swoimi plecami i zajmować się teraźniejszością, a w między czasie planować przyszłość. W końcu nie mamy wpływu na to, co już było - możemy jedynie próbować zmienić skutki dawnych zdarzeń, ale nie cofniemy się w czasie, by nie dopuścić do ich zaistnienia. Niestety, niekiedy bywa tak, że mimo naszych usilnych starań grzęźniemy w bagnie stworzonym z zamierzchłych, nieszczęśliwych decyzji i feralnych zrządzeń losu, które pozbawiły nas sensu życia, bo ile jest warta egzystencja, gdy zabierze się jej powód? Niewiele. Tak, zostałem uwięziony w błocie - nie potrafię się ruszyć, a każda myśl o przeszłości wciąga mnie coraz głębiej w czeluści obłędu i rozpaczy. Sam nie zdołam odbić się od dna. Mogę tylko wierzyć w to, że ktoś chwyci mnie za ręce i pociągnie do góry."   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz