O blogu


Zapraszam Was do zapoznania się z informacjami na temat bloga. Znajdziecie tutaj odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące częstotliwości dodawania notek, informowaniu o nowych wpisach, tematyce opowiadań itd.

*Blog zawiera treści yaoi, czyli opisu psychicznej oraz fizycznej miłości dwóch mężczyzn. Jeśli z jakiegoś powodu tematyka moich opowiadań Cię odrzuca to bardzo proszę, abyś kulturalnie opuścił moją stronę.
*Piszę opowiadania yaoi od kilku lat i traktuję prowadzenie bloga jak zabawę, miłe spędzenie wolnego czasu. Mam nadzieję, że moje historie umilą Wam chwile spędzone przed komputerami i będą ciekawą rozrywką. 
*Wcześniej funkcjonowałam na dawnym onecie, jednakże przez ciągłe błędy strony zdecydowałam się przenieść na bloggera. Z perspektywy czasu widzę, iż była to słuszna decyzja, ponieważ jestem zachwycona funkcjonalnością blogspota, a także poznałam tu wiele utalentowanych blogerów oraz wspaniałych czytelników.
*Bardzo zależy mi zarówno na komentarzach pozytywnych, jak i negatywnych, gdyż każdy Wasz wpis pomaga mi w doskonaleniu pisania moich historii. Jednakże mam jedną zasadę, którą bardzo bym chciała, abyście przestrzegali - nie toleruję wulgaryzmów. Proszę, byście wyrażali swoje zdanie w kulturalny sposób. 
 *Rozdziały na blogu pojawiają się w nierównych odstępach czasu. Są one zależne od wielu czynników, dlatego też nie potrafię określić, jak często będę publikować opowiadania. Jednakże, kiedy będzie miała nastąpić dłuższa przerwa poinformuję o tym na głównej stronie bloga, abyście się o mnie nie zamartwiali ;D
*W swoich opowiadaniach bardzo rzadko trzymam się kanonów. Wolę sama kształtować charaktery postaci, ponieważ wtedy mogę lepiej oddać uczucia bohaterów.  
*Informuję o nowych postach na moim blogu. Jeśli chcecie otrzymywać ode mnie wiadomości i być na bieżąco z notkami, napiszcie mi o tym pod najnowszym wpisem, podając swojego e-maila, bloga bądź numer GG. Na pewno spełnię Waszą prośbę.
*Proszę abyście zostawiali linki do swoich blogów z zakładce SPAM. W wolnym czasie postaram się odwiedzić Wasze projekty.
*Jeśli macie do mnie jakieś pytania na temat bloga możecie zadać je w komentarzach poniżej. Z pewnością na nie odpiszę.
*Życzę Wam miłego pobytu na moim blogu i udanej zabawy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz