O mnie


          
         
          Mam na imię Monika, lecz znajomi częściej wołają mnie "Monia" lub "Miśka", ponieważ bardzo nie lubię swojego pełnego imienia. Jestem nastolatką, która aktualnie uczy się w liceum, na profilu humanistycznym. W przyszłości chciałabym dostać się na studia japonistyczne, wyjechać do Japonii i na zawsze zamieszkać w Tokio. Całym serce kocham Kraj Kwitnącej Wiśni i właśnie z nim wiążę swoją przyszłość.        
          Przygodę z yaoi rozpoczęłam kilka lat temu, gdy przez przypadek natknęłam się na zbiór historii ItaSasu. Potem zaczęłam wyszukiwać nowe opowiadania z kolejnymi pairingami, aż odważyłam się założyć własnego bloga z fanfickami o takiej tematyce i do dziś pisanie historii jest moim hobby.
          Oprócz prowadzenia strony uwielbiam malować - niektóre z moich prac możecie obejrzeć w zakładce Galeria. Czytam dużo książek - głównie fantasy, wśród których znalazłam swoją ulubioną serię - "Tunele". Moim nałogiem jest słuchanie muzyki - każdego dnia muszę choć kilka minut pobyć sama z moimi słuchawkami. Uwielbiam mocne, metalowe oraz j-rockowe rytmy, ale czasami zdarza mi się posłuchać łagodniejszych utworów. Wiele opowiadań oraz rysunków powstaje w towarzystwie gry moich ulubionych zespołów - Versailles~Philharmonic Quintet~ czy też Matenrou Opery.

          Na co dzień jestem otwartą na ludzi, uśmiechniętą dziewczyną, która stara się znaleźć pozytywne aspekty każdej napotkanej osoby, ponieważ uważam, że we wszystkich ludziach istnieje choć odrobina dobra. 
          Jeśli chcielibyście poznać mnie bliżej to gorąco zachęcam Was do skorzystania z poniższych numerów i adresów. Z ogromną chęcią z Wami porozmawiam :) 

Kontakt:

Pełny profil na bloggerze: Ayu-Chan
Adres e-mail: masquerade311096@gmail.com 
Numer GG: 41031265

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz